Shopping Carts With Wheels
Model No.: DH2-G
Application: material handling wholesale store, supermarket, leisure industry, sporting goods, houseware goods, homelife industry, warehouse equipment etc.
Application: material handling wholesale store, supermarket, leisure industry, sporting goods, houseware goods, homelife industry, warehouse equipment etc.
Send Inquiry
Chat Now
Product Introduction
Porduct Introduction:
Product Photos:


Specification:
| Product model | DH4-G |
| Product Size: | 35*53*88cm |
| Basket Size: | 35*35*40cm |
| Folding Size: | 43*23*99cm |
| Loading Capacity: | 20~30kg |
| Product dimensions: | 42.5*14.5*93.5cm |
| Product N.W / G.W: | 3.35kg / 4.55kg |
|
Material: |
Aluminum |
| Carton Meas: | 93.5*47*47cm |
| Packing number: | 7 PCS |
| N.W/ G.W: | 17kg / 19kg |
Product features and display:


























Customer satisfaction:








FAQS:
Any further questions please kindly let us know by sales@shangxincaster.com or whatsapp + 86 152 5836 8162
Hot Tags: shopping carts with wheels, China, suppliers, factory, buy, free sample, made in China
You Might Also Like
Send Inquiry

















